Opublikowano Dodaj komentarz

Zapisy na Rok Szkolny 2023/24 w Szkole Pływania w Nowym Sączu i Chełmcu!

Nauka pływania Nowy Sącz i Chełmiec - zapisy na nowy rok pływacki

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wielu korzyści może przynieść umiejętność pływania? Nie tylko jest to doskonały sposób na poprawę kondycji fizycznej i zdrowia, ale także wspaniała okazja do spędzenia czasu w sposób aktywny i zabawny. Dlatego z ogromną radością informujemy, że otwieramy zapisy na nowy rok szkolny 2023/24!

Jeżeli chcesz nauczyć się pływać, doskonalić swoje umiejętności, czy też poszukujesz profesjonalnych zajęć pływackich dla swojego dziecka, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

W tym roku przygotowaliśmy specjalne pakiety zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych pływaków, dla dzieci i dorosłych. Nasza oferta jest tak szeroka i elastyczna, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Nabór na nowy sezon pływacki Nowy Sącz | Chełmiec

Nauka pływania Nowy Sącz i Chełmiec - zapisy na nowy rok pływacki

Co Nas Wyróżnia:

 1. Doświadczenie: Nasz zespół instruktorów to wykwalifikowani profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu pływania.
 2. Indywidualne podejście: Oferujemy zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe, dopasowane do umiejętności i potrzeb każdego uczestnika.
 3. Przyjazna Atmosfera: Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo. Nasze baseny są nowoczesne i doskonale wyposażone, a atmosfera na zajęciach jest zawsze przyjazna i motywująca.
 4. Lokalizacja: Oferujemy zajęcia w dwóch lokalizacjach – Nowym Sączu i Chełmcu, co daje naszym uczestnikom większą elastyczność.

Nasza Oferta

Dla Dzieci:

 • Początkujący: Nauka podstawowych umiejętności i technik pływania.
 • Zaawansowani: Doskonalenie techniki i przygotowanie do zawodów.

Dla Dorosłych:

 • Początkujący: Nauka pływania od podstaw w komfortowych warunkach.
 • Zaawansowani: Techniczne doskonalenie i trening wytrzymałościowy.
Opublikowano Dodaj komentarz

Wakacyjna Szkoła Pływania – Chełmiec 2023r.

Wakacyjna Szkoła Pływania

Ruszaj w niezapomniane wakacyjne przygody z naszą szkołą pływania, która odbywa się na basenie w Chełmcu. Zabierz ze sobą strój kąpielowy, ręcznik i dobry nastrój, a my zadbamy o resztę!

CENA: 280 ZŁ / TURNUS

Wakacyjna Szkoła Pływania

Oto dostępne turnusy:

 1. I TURNUS: 03-14 lipiec
 2. II TURNUS: 17-28 lipiec
 3. III TURNUS: 31 lipiec – 11 sierpień

Każdy turnus to 8 godzin pełnych wodnych emocji, nauki i zabawy, które prowadzone są pod okiem doświadczonych i certyfikowanych instruktorów pływania. Nasza oferta jest dostępna dla kursantów na wszystkich poziomach zaawansowania – od początkujących po zaawansowanych.

Nasze zajęcia odbywają się w środowisku, które jest nie tylko bezpieczne, ale również sprzyja naukę i rozwijanie umiejętności pływackich na każdym poziomie. Zapewniamy, że każdy uczestnik otrzyma indywidualną uwagę i opiekę, aby mógł rozwijać swoje umiejętności pływania według własnego tempa i poziomu.

Nie czekaj – zarezerwuj swoje miejsce już dziś! Miejsca są ograniczone, więc nie zwlekaj z decyzją. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz więcej informacji, nie wahaj się z nami skontaktować.

Do zobaczenia na basenie! Zespół Wakacyjnej Szkoły Pływania w Chełmcu

Opublikowano Dodaj komentarz

Nowoczesny basen w Chełmcu

Pływanie na basenie w Chełmcu

Basen pływacki

Aqua Centrum Chełmiec to kompleks basenów i atrakcji wodnych, który oferuje nie tylko wiele rozrywki, ale także wiele możliwości relaksu i regeneracji. Wśród oferowanych przez kompleks basenów i atrakcji wodnych, znajduje się basen pływacki o wymiarach 25×12,5 m i głębokości od 1,2 do 1,8 m, który jest idealny dla osób lubiących uprawiać sporty wodne. Woda w basenie jest na bieżąco monitorowana, a jego wymiary pozwalają na swobodne pływanie i korzystanie z basenu przez większą ilość osób jednocześnie.

Basen rekreacyjny

Basen rekreacyjny o wymiarach 10,9×5,5 m i powierzchni 60,4 m2 to doskonałe miejsce do relaksu i zabawy. Atrakcje takie jak masaż karku wąski, masaż karku szeroki, masaż ścienny 3-dyszowy, gejzer powietrzny oraz leżanka powietrzna sprawiają, że korzystanie z basenu staje się jeszcze bardziej przyjemne i komfortowe.

Basen wielofunkcyjny

Basen wielofunkcyjny z rwącą rzeką to doskonała atrakcja dla miłośników wodnych wrażeń i zabawy. Z kolei basen witalny z wodą magnezową oraz basen witalny z wodą jodowo-bromową to idealne miejsca dla osób, które szukają sposobów na regenerację i relaks. Wody magnezowa i jodowo-bromowa mają korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie, a korzystanie z basenów z tymi wodami może pomóc w redukcji napięcia mięśniowego i poprawie samopoczucia.

Zjeżdżalnia wodna w Chełmcu

Zjeżdżalnia o długości ponad 50 metrów to jedna z najbardziej lubianych atrakcji w Aqua Centrum Chełmiec, która dostarcza nie tylko wiele zabawy, ale także dawkę adrenaliny. Brodzik dla dzieci o wymiarach 3,0×2,8 m i powierzchni 8,40 m2 to idealne miejsce dla maluchów, gdzie mogą rozwijać swoje umiejętności w wodzie i cieszyć się atrakcjami typu dzwonek wodny.

W kompleksie basenów Aqua Centrum Chełmiec znajdują się również dwie wanny jacuzzi: Oliwia i Viktoria. Wanny te oferują różnorodne masaże wodne i powietrzne, które pomagają w redukcji napięcia mięśniowego oraz poprawiają samopoczucie. Strefa odpoczynku z ławeczkami podgrzewanymi matą grzejną zapewnia komfort użytkowania.

Dodatkowo, w Aqua Centrum Chełmiec znajduje się strefa spa, która oferuje wiele atrakcji dla miłośników relaksu.

Basen w Chełmcu – Aqua Centrum Chełmiec

Dlaczego warto korzystać z pływalni Aqua Centrum Chełmiec

Pływanie jest jedną z najbardziej wszechstronnych i korzystnych form aktywności fizycznej, która przynosi wiele korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia.

Po pierwsze, pływanie jest doskonałym sposobem na poprawę kondycji fizycznej, ponieważ angażuje wiele mięśni w ciele. Regularne pływanie pomaga w budowaniu siły mięśniowej, zwiększaniu wytrzymałości i poprawie ogólnej kondycji fizycznej. Dodatkowo, pływanie jest formą aktywności niskiego ryzyka urazów, ponieważ woda zapewnia podparcie dla ciała, a tym samym zmniejsza ryzyko urazów.


Po drugie, pływanie jest doskonałym sposobem na kontrolowanie wagi i poprawę ogólnego zdrowia. To doskonała forma aktywności dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy lub utrzymać odpowiednią wagę. Regularne pływanie może pomóc w obniżeniu poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi.


Po trzecie, pływanie jest doskonałym sposobem na redukcję stresu i napięcia. Ruchy w wodzie działają kojąco na umysł i pomagają zrelaksować się. Pływanie może pomóc w zmniejszeniu lęku, depresji i stresu, co pozytywnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne.


Po czwarte, pływanie to doskonała forma aktywności fizycznej dla osób z różnymi schorzeniami i urazami. Pływanie może pomóc w rehabilitacji po urazach, a także w leczeniu chorób takich jak astma czy choroba Parkinsona.


Po piąte, pływanie to doskonała forma aktywności rekreacyjnej i może dostarczyć wiele radości i zabawy dla całej rodziny. Baseny z różnymi atrakcjami, takimi jak zjeżdżalnie czy gejzery, zapewniają wiele rozrywki i przyjemności.

W sumie, pływanie to doskonała forma aktywności fizycznej, która przynosi wiele korzyści dla naszego zdrowia i samopoczucia. Bez względu na cel, dla którego uprawiasz pływanie, korzyści wynikające z tej formy aktywności są nieocenione i warto z nich korzystać.

Pływanie z deską na basenie w Chełmcu.