Korzenna – nauka pływania

Nauka pływania pod okiem doświadczonego instruktora to świetna okazja do zdobycia ważnej umiejętności życiowej, która służy zarówno zdrowiu, jak i bezpieczeństwu. Efektywna nauka pływania opiera się na wypracowaniu prawidłowej techniki, adaptacji do środowiska wodnego i zdobyciu umiejętności utrzymania równowagi w wodzie. Proces nauki pływania powinien być systematyczny, metodyczny, a przede wszystkim – dostosowany do indywidualnych potrzeb uczącego się, w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów.

ZAPISY I INFORMACJA:

SZKOŁA PŁYWANIA – KORZENNA
Instruktor pływania:
Emil Siedlarz
Telefon: 574 507 249
E-mail: kontakt@emilsiedlarz.pl
Facebook: szkoła pływania korzenna
Strona WWW: pływanie korzenna

SZKOŁA PŁYWANIA - KORZENNA
Instruktor pływania: Emil Siedlarz

W swojej codziennej pracy instruktora Emil Siedlarz stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i efektywność nauki pływania. Osiągane są one dzięki autorskiemu programowi, fundamentem którego są cierpliwość, doświadczenie oraz świetna atmosfera podczas zajęć. Lekcje pływania oparte są na ciągłej interakcji z wodą, co umożliwia kurantom zaznajomienie się z nowym wodnym środowiskiem, pokonanie lęku oraz poznanie swojego ciała w trakcie ruchu. Następne etapy obejmują naukę różnych technik pływania, kończąc na stylu motylkowym.

OFERTA – NAUKA PŁYWANIA KORZENNA
– nauka pływania dla dzieci
– nauka pływania dla dorosłych
– doskonalenie pływania (4 style, nawroty i skoki startowe)
– zajęcia grupowe dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych
– przygotowywanie do egzaminów

Emil Siedlarz – instruktor pływania

Instruktor pływania w Korzennej, Emil Siedlarz, jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, WSP oraz ANS w Nowym Sączu. Ponadto, posiada liczne kwalifikacje, w tym dyplomowanego instruktora pływania, ratownika wodnego i kwalifikowanego pierwszej pomocy, sternika motorowodnego, trenera przygotowania motorycznego, trenera personalnego, instruktora fitness i odnowy biologicznej. Jest orędownikiem wszelkich form aktywności fizycznej.

Jako instruktor, z pasją przekazuję wiedzę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jego zajęcia są zorientowane na podstawy pływania, z precyzją i pozytywnym nastawieniem przedstawia, demonstruję i powtarza każde ćwiczenie. Świadomy korzyści zdrowotnych płynących z pływania, gorąco zachęca do nauki pływania każdego niezależnie od wieku.

szkola plywania korzenna