Opublikowano Dodaj komentarz

Nauka pływania niemowlaków Baby Swim

Pływanie niemowląt Baby Swim

Rozpocznij Wodną Przygodę Twojego Dziecka z Baby Swim

Serdecznie zapraszamy do Aqua Centrum Chełmiec na unikalne zajęcia pływackie dla najmłodszych – Baby Swim. Już od trzeciego miesiąca życia Wasze maluchy mogą rozpocząć swoją wodną przygodę, która pomoże im w zdrowym i harmonijnym rozwoju.

Baby Swim to więcej niż nauka pływania. To program, który w przemyślany sposób integruje zabawę z nauką, pozwalając na rozwijanie kluczowych umiejętności już od najmłodszych lat. Prowadzimy zapisy do grup wiekowych, aby każde dziecko otrzymało odpowiednie dla siebie wsparcie i mogło czerpać jak najwięcej korzyści z zajęć.

Nauka Pływania – Nowy Sącz | Chełmiec

Instruktor pływania: EMIL SIEDLARZ
E-mail: kontakt@emilsiedlarz.pl

Podczas sesji Baby Swim, Wasze maluchy będą rozwijać koordynację ruchową, zdolności motoryczne, a także wzmocnią swoją kondycję i zdrowie. Zajęcia stymulują rozwój umysłowy i fizyczny, poprawiają układ krążenia, układ oddechowy, a także pozytywnie wpływają na rozwój mięśni. To wszystko sprawia, że pływanie dla niemowląt jest nie tylko bezpieczne, ale także niezwykle korzystne.

Prowadzimy zajęcia w Aqua Centrum Chełmiec, które jest wyposażone w nowoczesny basen idealnie dostosowany do potrzeb najmłodszych. Nasi wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy pływania skupiają się na indywidualnym podejściu do każdego dziecka, zapewniając bezpieczne i komfortowe warunki.

Baby Swim to też wspaniała okazja dla rodziców, aby zacieśnić więzi z dziećmi, ucząc ich jednocześnie ważnych umiejętności życiowych. Wspólne pływanie to nie tylko radość i zabawa, ale także okazja do nauki i obserwacji postępów swojego malucha.

Wierzymy, że nauka pływania to podstawa, która powinna być wprowadzona do życia dziecka jak najwcześniej. Pływanie to nie tylko umiejętność, ale także hobby, które może towarzyszyć Twojemu dziecku przez całe życie. Baby Swim to idealny start w tę wodną przygodę.

Zapisy już trwają! Nie przegap okazji i zarezerwuj miejsce dla swojego malucha. Serdecznie zapraszamy do naszego Aqua Centrum Chełmiec, gdzie Wasze dzieci zanurzą się w świat wodnej zabawy i nauki. Baby Swim – tu zaczyna się prawdziwa wodna przygoda!